Jsme "J.A.P.", spol. s r. o.

Ryze česká společnost založená v roce 1991.

Těší nás Váš zájem pracovat ve společnosti J.A.P.
V současnosti nabízíme tyto volné pozici:

Produktový manažer

Náplň práce:

  • tvorba podkladů k jednotlivým výrobkům
  • tvorby rozměrových tabulek výrobků
  • spolupráce při tvorbě katalogů a www stránek
  • odborná školení k jednotlivým výrobkům
  • zadávání prototypů do výroby
  • řešení problémů v oblasti přidělených výrobků
  • atd…

Požadujeme:

  • střední úplné vzdělání technického směru
  • aktívní přístup k práci, samostatnost, technické myšlení, pečlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy s dlouholetým působením na trhu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příspěvky na závodní stravování
  • firemní telefon

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Přerov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Středoškolské úplné vzdělání technického směru
Požadované jazyky: Čeština

Kontaktní osoba:

Personální oddělení pí Zacharová Simona, e-mail: zacharova@japcz.cz, tel: +420 724 550 484
"J.A.P." spol. s r.o., Nivky 67, Přerov

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme s ohledem na požadované vzdělání, praxi, zkušenosti a další specifika pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Ostatní kandidáty, kteří nepostoupili do užšího výběru nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za zájem a pochopení.

Seřizovač CNC (válcovací stolice)

Popis:

  • Vaším úkolem bude seřizování CNC strojů

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru
  • manuální zručnost
  • technické myšlení
  • pečlivost, spolehlivost a důslednost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a silné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • přiměřené platové ohodnocení
  • podporu a zaškolení
  • slevy na firemní produkty

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturiou