Kontrazárubeň

Latente

Kontrazárubeň Latente je omítací přípravek, který vymezuje stavební otvor a umožňuje montáž obložkové zárubně Latente, která má atypickou tloušťku 15 mm

O produktu

Jsme výrobci takzvané kontrazárubně. Jedná se o zárubeň, která umožní zapuštění dřevěné obložky do úrovně zdi. Dřevěnou obložku dodává výrobce dveří. Průchod kolem dveří je ohraničen zárubní, která je v jedné rovině se zdí. Kontrazárubeň je vyrobena z OSB desky tloušťky 22 mm a surového hliníkového profilu. Zárubeň Latente slouží pro otevírání dveří z pohledové lícující strany směrem k sobě.

Kontrazárubeň je určena pro bezpolodrážkové dveře o celkové tloušťce 40 mm. Standardně se do kontrazárubně Latente používá 50 mm obložka s 12 mm polodrážkou a 2,5 mm stínovou drážkou. Tuto zárubeň lez použít jak pro sádrokartonové, tak i zděné příčky a vyrábíme ji do max. výšky 2 700 mm. Šířkově se vyrábí na různé průchody dle požadavku zákazníka. Pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře se zárubeň dodává zákazníkům v rozmontovaném stavu a je nutné si ji před montáži složit. Záruka na zárubeň Latente je 5 let.

Máte zájem o produkt?

Najděte
nejbližšího prodejce

Nezávazně poptejte

Nabídka zpracovaná na míru právě Vám.
Do třech dnů znáte cenu.

Zavoláme
Vám zpět

Technické info

Standardní šířka průchodu dle standardních rozměrů dveřních křídel společností Sapeli a dalších
Standardní výška průchodu dle standardních rozměrů dveřních křídel společností Sapeli a dalších
Výška průchodu na míru 1 975 - 2 700 mm
Minimální tloušťka dokončené příčky 100 mm

Materiály

  • surový hliníkový profil, OSB deska tloušťky 22 mm

Jaké dveře do zárubně použít

  • pouze dřevěné od firmy Sapeli a dalších výrobců