Prémiový desing

Zavázali jsme se dodávat našim zákazníkům produkty nejvyšší kvality a nápaditého designu. Spojením těchto kritérií vznikají účelné produkty, ale také unikátní doplňky do interiéru. To vše díky inovativnímu designu, pečlivému řemeslnému zpracování a důmyslnému technickému řešení. 

Minimalistický styl

Ani nám neunikl trend minimalisticky laděných interiérů. Minimalismus avizuje, že v jednoduchosti je krása a také v tomto duchu se nesou naše produkty. Vyrábíme produkty nerušené zbytečnými výčnělky. Usilujeme o prosté linie, jednoduchost a čistotu interiéru. V souladu s tímto stylem zaručujeme prémiové materiály. Minimalisticky zařízený interiér je svým vybavením velmi střídmý, zato si potrpí na opravdovou kvalitu.

Nadčasový design

Produkty společnosti JAP FUTURE s.r.o. usilují o nadčasový design, který zákazníci ocení i za mnoho let. Těší se doslova neomezené využitelnosti v interiéru. Dodáváme produkty vhodné jak do soukromých, tak i komerčních prostor. Bez nutnosti rekonstrukce tato interiérová řešení budou dobře sloužit mnoho let, a navíc nikdy nevyjdou z módy.

Produkty inspirované nejnovějšími trendy

 

Zajímáme se o nejnovější trendy v oblasti interiérového designu. Naše produkty vyhovují požadavkům moderní společnosti. Nezůstáváme stát na místě a náš sortiment neustále rozšiřujeme a inovujeme tak, aby korespondoval s dobou a aktuálními potřebami trhu. Výsledkem jsou špičková designová řešení, která odráží poslední trendy pro interiér ze zahraničních veletrhů.

Záleží nám na kvalitě 

Aby produkty vydržely mnoho let, neustále je inovujeme, zdokonalujeme a vybíráme jen produkty prémiové kvality. Všechny naše výrobky pečlivě testujeme.

Například naše posuvné systémy jsou testovány na bezproblémovou funkčnost. Zkoušky sčítají až 200 000 posuvů, což odpovídá zhruba 27 letům používání.

Dveře Master úspěšně vyhověly všem podstoupeným zkouškám, a to ve zkoušce zatížení (odolnost proti svislému zatížení, statickému kroucení a rázovému zatížení), dále na zkoušce na zvukovou izolaci a při zkoušce cyklické, kdy dveře Master bez problému obstály při 200 tisících cyklech otevření a zavření dveřního křídla.

Nejrůznějšími testy prošly ale i ostatní naše produkty. Zejména se jedná o testy na požární odolnost, mechanické zátěžové testy (např. testy nosnosti u schodů), testy kvality a bezpečnosti.

Mechanické zátěžové testy schodů Lusso a Kombo

  • zaměřeny na ověření dostatečné nosnosti schodnic, a tím celých schodů
  • princip testu spočívá v zatížení schodnice závažím o hmotnosti 265 kg
  • tato zátěž umožňuje deklarovat nosnost 150 kg

Kromě toho se společnost JAP FUTURE s.r.o. zapojila do programu „Inovační vouchery “. Předmětem projektu jsou zkoušky požární odolnosti dvoukřídlých dřevěných dveří ve skryté hliníkové zárubni a jednokřídlých dřevěných dveří v ocelové zárubni. Záměrem je získat pro tyto dveře a zárubně klasifikace požární odolnosti EI 30.

Dáváme si záležet na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejen produkty stylového designu, ale především také špičkové kvality, která zaručí vysokou odolnost a dlouhou životnost.